Szukaj:

Piknik Entuzjastów Harley-Davidson Polish Bike Week, Karpacz, 3-6 sierpnia 2017

Piknik Entuzjastów Harley-Davidson Polish Bike Week, Karpacz, 3-6 sierpnia 2017

Jak co roku, na początku sierpnia organizowany jest jeden z największych w Polsce zlotów miłośników motocykli marki Harley-Davidson – Piknik Entuzjastów Harley – Davidson Polish Bike Week w Karpaczu. I jak co roku czynnie uczestniczyliśmy w tym zlocie. Piękne miejsce w podnóża Karkonoszy zostało zapełnione pięknymi maszynami i tysiącami uczestników, czy to stowarzyszonych w licznych […]

Jak co roku, na początku sierpnia organizowany jest jeden z największych w Polsce zlotów miłośników motocykli marki Harley-Davidson – Piknik Entuzjastów Harley – Davidson Polish Bike Week w Karpaczu. I jak co roku czynnie uczestniczyliśmy w tym zlocie. Piękne miejsce w podnóża Karkonoszy zostało zapełnione pięknymi maszynami i tysiącami uczestników, czy to stowarzyszonych w licznych klubach polskich i zagranicznych, czy też „wolnych strzelców”. Wspólna zabawa, konkurs wolnej jazdy, zbiórka pieniędzy na cele charytatywne, parada motocykli ulicami Karpacza, wspaniałe stroje motocyklistów i motocyklistek, losowanie motocykla Harley – Davidson jako nagrody głównej  czy wreszcie koncert legendarnej kapeli „Perfect” – to wszystko stworzyło niepowtarzalną atmosferę i chęć powrotu za rok.

Spędziliśmy na zlocie wspaniały weekend w otoczeniu przyjaciół motocyklistów. Do zobaczenia na kolejnym Polish Bike Week!