Szukaj:

X-lecie Harley-Davidson Club Poland, Sopot, czerwiec 2017

X-lecie Harley-Davidson Club Poland, Sopot, czerwiec 2017

W dniach 15-18.06.17 przebywaliśmy na wyjeździe klubowym w Sopocie. Okazja była przednia, 10 urodziny Klubu „H-D C Poland”. Od czwartku do niedzieli nad naszym morzem i dodatkowo w takim kultowym miejscu. Z przyjemnością tam pojechaliśmy odwiedzić przyjaciół z bliskiego nam klubu H-D C. Trzeba przyznać, że organizatorzy – jubilaci przygotowali wszystko na najwyższym poziomie – […]

Zapatrzeni w dal …

W dniach 15-18.06.17 przebywaliśmy na wyjeździe klubowym w Sopocie.

Okazja była przednia, 10 urodziny Klubu „H-D C Poland”.
Od czwartku do niedzieli nad naszym morzem i dodatkowo w takim kultowym miejscu.
Z przyjemnością tam pojechaliśmy odwiedzić przyjaciół z bliskiego nam klubu H-D C.
Trzeba przyznać, że organizatorzy – jubilaci przygotowali wszystko na najwyższym poziomie – luksusowy camping w centrum Sopotu oraz trzy dni i noce zajęć, rozrywek, koncertów i ogólnie zabawy pod opieką i w strzeżonym miejscu, z finalną paradą do centrum Sopotu przy deptaku na molo.
A najważniejsze, że frekwencja gości i pogoda dopisała, mimo, że ogólnie w kraju w piątek i sobotę nieźle popadało, a części naszych (którzy dojechali w trakcie) trochę pomoczyło.
Była też okazja zaśpiewać Jubilatom STO LAT, złożyć życzenia oraz wręczyć prezenty i upominki.
My dodatkowo mieliśmy okazję poznać ludzi z kilku klubów, z których dotychczas nie spotkaliśmy oraz ogólnie przedstawić się w nowych kamizelkach.
Niezależnie od zlotowych atrakcji, trzy dni byliśmy bywalcami barów i smażalni gdzie oprócz ryb chyba niewiele zamawialiśmy, no może trochę napojów….