Szukaj:

H-D C Lublin – zakończenie sezonu, Kazimierz Dolny nad Wisłą

H-D C Lublin – zakończenie sezonu, Kazimierz Dolny nad Wisłą

W dniach 15-17 września 2017 r. mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Zakończeniu Sezonu organizowanym przez Przyjaciół w Harley-Davidson Club Lublin w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Wspaniała organizacja eventu, piątkowy wieczór przy muzyce na żywo zapewnionej przez kapelę DE LUX, przepyszna kolacja grillowa, spotkania z bracią motocyklową, rozmowy w kuluarach, sobotnie zwiedzanie Kazimierza nad Wisłą, wieczorna […]

W dniach 15-17 września 2017 r. mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Zakończeniu Sezonu organizowanym przez Przyjaciół w Harley-Davidson Club Lublin w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

Wspaniała organizacja eventu, piątkowy wieczór przy muzyce na żywo zapewnionej przez kapelę DE LUX, przepyszna kolacja grillowa, spotkania z bracią motocyklową, rozmowy w kuluarach, sobotnie zwiedzanie Kazimierza nad Wisłą, wieczorna część oficjalna, spotkania z innymi, polskimi klubami HDC, przekazanie okolicznościowych statuetek dla gości oraz symbolicznych, motocyklowych prezentów dla gospodarzy, aukcja wartościowych przedmiotów aż wreszcie – dyskoteka ze wspaniałą muzą lat 80-tych i 90-tych – to wszystko stanowi niezapomniane przeżycia i chęć podobnego spotkania za rok.

Nasz wyjazd z Wrocławia do Kazimierza nad Wisłą był okazją do spędzenia czasu na naszych maszynach w towarzystwie doborowej braci motocyklowej.

FOTY Z WYDARZENIA