Szukaj:

O nas

O nas

 

 

MEMBER SINCE 2019

 

Motocykle to nie wszystko ale bez nich wszystko jest niczym…

Klub Motocyklowy Harley-Davidson Club Road`n Roll  (H-D C Road`n Roll) został utworzony przez miłośników legendarnego motocykla Harley-Davidson oraz entuzjastów spędzania wolnego czasu na tych wspaniałych maszynach. Założyciele Klubu to grupa przyjaciół, którzy od lat są związani ze środowiskiem motocyklowym Wrocławia.

Pomysł pójścia nową drogą powstał w naszej grupie przyjaciół pod koniec 2016 roku.

Z początkiem 2017 roku podjęliśmy działania zmierzające do powołania Klubu H-D C.

Nasza idea i starania spotkały się z akceptacją środowiska motocyklowego we Wrocławiu i finalnie uznano naszą ekipę za pełnoprawnego członka wrocławskich klubów motocyklowych. Rejestracja w Sądzie miała miejsce w kwietniu 2017 r. i od tego czasu funkcjonujemy jako Stowarzyszenie.

Od początku naszym celem i wyborem było przystąpienie do europejskiej Federacji zrzeszającej kluby H-D C (Federation Harley-Davidson Clubs Europe)

Złożyliśmy chęć i deklarację przystąpienia do FH-DCE a podczas Super Rally 2017 w BRNIE spotkaliśmy się z władzami Federacji HDC.

Przed nami President’s Meeting FH-D C w Atenach i kolejny, planowany etap naszej klubowej drogi.

Klub Road`n`Roll to Klub motocyklistów, którzy od wielu lat są związani ze światem motocykli i którzy przejechali razem wiele tysięcy kilometrów. Członkowie naszego Klubu regularnie spędzają wspólnie czas na cyklicznych spotkaniach kiedy to wymieniamy doświadczenia związane z jazdą na motocyklu, snujemy plany, co do wspólnych podróży  motocyklowych i organizacji naszego życia poza sezonem motocyklowym (który z resztą nigdy się nie kończy …) i wreszcie pielęgnujemy zasady życia w świecie motocyklistów – wzajemny szacunek oraz pomoc uczącym się i słabszym a przede wszystkim – zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Za nami wiele wspólnie przejechanych kilometrów, między innymi zloty we Włoszech, w Chorwacji, we Francji, w Rumunii, w Niemczech, Hiszpanii, zloty w Polsce (Łagów, Karpacz, Road to Hel(l)) i wiele indywidualnych, świąteczno-weekendowych wypadów po Polsce i nie tylko.

Zapraszamy do naszego grona!

Z pozdrowieniami

Zarząd Road’n’Roll

 

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają duszę …